277 | LEŽÍCÍ AKT II.
VOBECKÝ František (1902 – 1991)
- starting price: 1 000 CZK
- hammer price: 16 000 CZK
- March (3-rd, 5 pm) Live Stream Fine Art Auction
Kombinovaná technika na papíře, 20 x 32,8 cm, volný list, signováno vlevo dole Fr. Vobecký, opatřeno pozůstalostním razítkem František Vobecký.
Provenience:
Z pozůstalosti autora.